Slide

rust_ZŁOTA 44


Projekt: Przestrzeń prywatna 
Lokalizacja:  Warszawa, Polska
Rok: 2021
Powierzchnia: 204m2

Apartament Rust znajduje się na 49 piętrze luksusowego apartamentowca Złota 44 i posiada łączną powierzchnie ok. 204 m2.

Funkcjonalne centrum apartamentu wyznacza minimalistyczna sofa w ciepłym, karmelowym odcieniu. Dodatkowo w strefie dziennej wyodrębniona została przestrzeń wypoczynkowa wykorzystująca narożną ekspozycję widokową apartamentu, w której znajdują się dwa wygodne fotele. W kuchni zaprojektowana została wyspa, wykończona wielkoformatowym spiekiem ceramicznym o delikatnym połysku, podkreślona przez biżuteryjną oprawę oświetleniowa. W projekcie apartamentu zastosowano materiały powiększające optycznie przestrzeń – spieki wielkoformatowe w połysku, lustra. Poprzez zastosowanie licznych polerowanych, odbijających światło materiałów, całość tworzy delikatny, elegancki klimat. Miękkie światło i odbicia, zbudowały efekt przestrzeni sprzyjającej relaksowi i wyciszeniu pomimo zgiełku centrum miasta.

Wykorzystane w tym projekcie materiały to przede wszystkim kamień, beton i szkło. Okładziny
w formie wielkoformatowych płyt, delikatne, połyskujące detale i miękkie tkaniny stworzyły spójną, wyrafinowaną przestrzeń.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.