Slide

willa_HARMONY


Projekt: Dom jednorodzinny
Lokalizacja:  Lwów, Ukraina
Rok: 2023
Powierzchnia: 290m2

Budynek składa się z bryły zwieńczonej dachem dwuspadowym, która obejmuje strefę dzienną, oraz z niższych brył o płaskim dachu, które połączone są ze sobą za pomocą ram. Zastosowane materiały to spieki ceramiczne, blacha w kolorze antracytowym oraz ocieplające całość drewno. Tarasy wykonane z drewna są miejscami idealnymi do odpoczynku i relaksu, a jednocześnie podkreślają piękno otaczającej zieleni.
Taras przy strefie dziennej jest połączony z tarasem na poziomie -1 za pomocą schodów terenowych, co umożliwia dostęp do otaczającej zieleni i relaksu na świeżym powietrzu. Taras od strony podjazdu jest zadaszony drewnianymi panelami, które umożliwiają dostosowanie stopnia zadaszenia do potrzeb mieszkańców.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.