Slide
penthouse_ZŁOTA44

Projekt: Przestrzeń prywatna 
Lokalizacja:  Warszawa, Polska
Rok: 2018
Powierzchnia: 600m2

Złota 44, mierząca 192 metry, jest obecnie najwyższym apartamentowcem w UE. Budynek został zaprojektowany przez studio Daniela Libeskinda, dlatego wnętrze wymagało wyjątkowego podejścia, aby podkreślić niezwykłą konstrukcję budynku.

Zostaliśmy poproszeni o przedstawienie wizualizacji wyjątkowego penthouse’u. Znajduje się na trzech najwyższych piętrach Złotej 44 i oferuje zapierający dech w piersiach widok na Warszawę. 52 piętro zajmuje przestrzeń mieszkalną, następny poziom jest przeznaczony na biuro, natomiast na ostatnim 54 piętrze znajduje się główna sypialnia.

Zdecydowaliśmy się na współczesny, nowoczesny wygląd, zwracając uwagę na charakterystyczną konstrukcję tej wielopiętrowej przestrzeni. Kluczowymi elementami są: wykwintne materiały, mnóstwo zieleni (kontrastujące z widokami miejskimi za oknami) i spektakularne lampy zwisające sześć metrów od sufitu. Ażurowe, marmurowe schody łączą trzy poziomy.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.