Slide

willa_HIDDEN HOUSE


Projekt: Dom jednorodzinny
Lokalizacja:  Mogilany, Polska
Rok: 2021
Powierzchnia: 583m2

Projekt powstał z połączenia dwóch brył o dachach dwuspadowych oraz trzeciej, przykrytej stropodachem. Każda z nich spełnia nieco inne funkcje, klarownie dzieląc przestrzeń na strefę dzienną, nocną i rekreacyjną. Całość wpisano w strome południowe zbocze dzięki istniejącemu ukształtowaniu terenu. Część obiektu ukryto pod ziemią, zmniejszając wizualnie jego gabaryty. Zabudowany wjazd prowadzi do dużego, dwustanowiskowego garażu. Na zewnątrz znajdziemy również parking dla gości.

Obniżona część budynku została dyskretnie osłonięta roślinnością. W tym kameralnym miejscu można skorzystać z siłowni i sauny lub odpocząć pływając w basenie. Latem istnieje możliwość otwarcia strefy wellness na zewnętrzny, drewniany taras. Na parterze strefy nocnej zlokalizowano biuro oraz prywatny apartament właścicieli.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.