Slide
siedziba_FRESHMAIL

Projekt: Powierzchnia biurowa
Lokalizacja:  Kraków, Polska
Rok: 2014
Powierzchnia: 700m2

Nowa siedziba firm FreshMail i Opcom mieści się w krakowskim biurowcu DELTA. Prace projektowe obejmowały stworzenie układu funkcjonalnego, wykonanie projektu lokalizacji instalacji elektrycznych, czy wentylacyjnych oraz architekturę wnętrz. Powierzchnia prawie 700m2 miała odzwierciedlać kreatywny i digitalowy charakter firm inwestorów, dlatego zdecydowano się na zastosowanie wyrazistych kolorów, niebanalnych wykończeń ścian, czy sufitów. Dla wzmocnienia nietypowego charakteru wnętrz pozostawiono otwarte stropy żelbetowe stanowiące tło dla instalacji kanałów wentylacyjnych, które pomalowano w soczystych barwach.

Przestrzeń biurową wystrefowano dla dwóch firm, jednak w trzonie budynku zlokalizowano pomieszczenia wspólne, takie jak recepcja, kuchnia z jadalnią, czy meeting-roomy. Zależało nam na stworzeniu przestrzeni „z przymrużeniem oka”, zróżnicowaneji pobudzającej kreatywność pracowników. Zdecydowano się na zróżnicowanie kolorystyczne poszczególnych pomieszczeń tak, aby kolorystyka nawiązywała do wiodących barw identyfikacji wizualnej firm. W wykończeniu wnętrz postawiliśmy przede wszystkim na polski design tworząc pozytywną i przyjemną przestrzeń biurową.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.