Slide
osiedle domów jednorodzinnych_​RUDAWA

Projekt: Osiedle jednorodzinne
Lokalizacja:  Rudawa, Polska
Rok: 2019
Powierzchnia: 4 x 90m2

Zaprojektowaliśmy osiedle małych domów z trzema sypialniami w Rudawie pod Krakowem. Zaplanowaliśmy 4 dwupiętrowe, niepodpiwniczone budynki, z jednym wejściem do ogrodzonego osiedla. Obrócono 2 budynki o 90 stopni, uzyskując w ten sposób zróżnicowany plan osiedla. Parter to część dzienna składająca się z salonu, kuchni, małego gabinetu, łazienki i kotłowni. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie z wbudowanymi szafami i rodzinna łazienka.

Zgodnie z lokalnymi przepisami budynki mają dwuspadowe dachy w kolorze antracytu, a ściany pokryte są białym tynkiem. Drewno użyte na tarasach i przesuwane panele elewacyjne nadają architekturze przytulny wygląd.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.