Slide
apartament_TAMKA

Projekt: Przestrzeń prywatna 
Lokalizacja:  Warszawa, Polska
Rok: 2016
Powierzchnia: 90m2

Ten przestronny apartament został zaprojektowany jako przestrzeń na otwartym planie. Część dzienna, biblioteka i łazienki są wizualnie ujednolicone poprzez zastosowane w nich wielkoformatowe płyty callacata. Przeszklenie od podłogi do sufitu oddziela strefę wejściową od reszty mieszkania. Kuchnia składa się z wolnostojącej wyspy i sześciennej konstrukcji, która oprócz strefy ściśle kuchennej ma ukrytą przestrzeń gospodarczą ze spiżarnią i pralnią.

Salon jest integralną częścią przestrzeni życiowej, wraz z przestronną jadalnią i biblioteką. Główna łazienka z przesuwanymi drzwiami znajduje się na końcu mieszkania, gdzie znajdziemy również garderobę.

Ustawienia zaawansowane
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.