;

PRACOWNIA

Mokaa Architekci to pracownia założona przez Annę Lorenz (wcześniej Krella) i Piotra Lorenza w 2012r. Obydwoje są absolwentami Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej. W ramach wymiany bilateralnej w 2011r. studiowali architekturę na HanyangUniversity w Seulu oraz pracowali w SAMOO Architects&Engineers . Od początku działania biura skupiają się głównie na projektach przestrzeni biurowych i medycznych oraz kontakcie z klientem indywidualnym. Współpraca z pracownią opiera się nie tylko na wykonaniu projektów, ale na obsłudze całej inwestycji. Biuro współpracuje ze sprawdzonymi firmami wykończeniowymi, zapewnia zamówienia i koordynację dostaw wszystkich materiałów. Od początku swojego istnienia pracownia współpracuje z projektantami branżowymi zapewniając kompleksową obsługę projektową.

wnętrza

Realizujemy projekty wnętrz mieszkalnych, komercyjnych, przestrzeni biurowych i medycznych. Zapewniamy kompletną dokumentację projektową wraz z zarządzeniem procesem projektowym. Współpracujemy z projektantami instalacji, dlatego gwarantujemy projekty branżowe. Do każdej realizacji zapewniamy nadzór autorki wraz z wykonaniem projektów zamiennych . Przy dużych projektach zapewniamy pełną obsługę inwestycji wraz z koordynacją prac wykonawczych, zamówieniami i dostawami materiałów.

architektura

Wykonujemy projekty architektoniczne budynków mieszkalnych, usługowych oraz biurowych. Przygotowujemy kompletną dokumentację z uwzględnieniem projektów branżowych. Dla każdej realizacji zapewniamy nadzór autorski w trakcie realizacji.